Taras Factory – Gdańsk – Kontakt

Dane kontaktowe Taras Factory Gdańsk

Godziny Otwarcia:

Pon – pt. 10:00 – 18:00
sb: 10:00 – 14:00

parking 1

Parking

Pod naszą siedzibą jest dostępny ogólnodostępny parking podziemny (płatny). Obok zdjęcie z oznaczeniem wjazdu.

Taras Factory Gdańsk

Chcesz stworzyć miejsce pełne relaksu, do którego problemy po prostu nie mają dostępu? Taras za domem pozwoli Ci miło spędzić wolny czas w ogrodzie. Już teraz możesz zamówić u nas najlepsze komponenty, dzięki którym nasi klient zyskują wytrzymałe i stylowe tarasy. Oferujemy niezbędne materiały oraz usługi montażowe. Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać.

Jakie materiały warto wybrać do wykonania tarasu?

U nas możesz zakupić 3 rodzaje materiałów, które świetnie sprawdzają się do układania tarasu. Zastanów się, która opcja spełni Twoje oczekiwania.

Deski kompozytowe

To nowoczesny wybór, który jest połączeniem mączki drzewnej i spoiwa z PVC. Uzyskany materiał kompozytowy zapewnia oczekiwaną trwałość, odporność na działanie warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Wyróżnia się też estetycznym wyglądem.

Deski drewniane

Marzysz o drewnianym tarasie? W Gdańsku możesz zamówić pełen ciepła i niezwykłego klimatu taras, który będzie wykonany z wysokiej jakości drewna egzotycznego, np. moso czy bangkirai lub z desek modyfikowanych termicznie. Taki wybór to gwarancja wytrzymałości na lata.

Płyty gresowe

Do dyspozycji masz także płyty gresowe – mrozoodporne, wytrzymałe i odporne nawet na bardzo duże obciążenie. Dodatkowo płyty gresowe są dostępne w wielu różnych odsłonach wizualnych, dlatego na pewno z łatwością dopasujesz ich wygląd do aranżacji Twojego domu i ogrodu.

Montaż i wykonanie tarasów w Gdańsku

Nasza firma Taras Factory oferuje wysokiej jakości materiały, z których wykonujemy tarasy na lata, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, które możesz zobaczyć w naszym showroomie w Gdańsku. Chcesz zlecić nam montaż tarasów w Gdańsku? To świetnie! Po tym, jak już wybierzesz rodzaj i design desek czy płytek, możemy przejść do realizacji zlecenia. Na samym początku przeprowadzamy wizję lokalną, podczas której sprawdzamy podłoże i wykonujemy niezbędne pomiary. Następnie przedstawiamy szacunkowy kosztorys.

Po akceptacji ceny umawiamy się na termin realizacji zlecenia. Sposób układania tarasu różni się w zależności od tego, jaki rodzaj desek czy płytek wybierzesz. Jednak w każdym przypadku dbamy o to, aby dokładnie zaplanować kolejne kroki i wyeliminować nierówności powierzchni. Bardzo często niezbędne jest ułożenie tzw. legarów.

Jesteśmy pewni, że efekt naszej pracy spełni oczekiwania każdego klienta. Zadzwoń do nas, aby stworzyć przyjemną przestrzeń do odpoczynku w gronie przyjaciół i rodziny.

Kompleksowa oferta

W naszej ofercie znajdziesz również produkty z kategorii:

Kontakt poprzez formularz

Do każdego Klienta podchodzimy w indywidualny sposób.
Zlecenia realizujemy w całej Polsce.

    Odwiedź nasz Showroom

    Do każdego Klienta podchodzimy w indywidualny sposób.
    Zlecenia realizujemy w całej Polsce.